Služby

Správa zemědělských pozemků

Jen dokonalá správa portfolia zemědělských pozemků může jeho vlastníkům zaručit maximální výnos z této stabilní investice.

Parcelní čísla, bonita, správná výše pachtu, nastavení a přípravy pachtovních smluv, volba poctivého zemědělce, splatnosti, platby daně…už teď Vás bolí hlava? Přichází ještě například hlídání změn územních plánů, pozemkové úpravy atd. Aby mohly být zemědělské pozemky zajímavou investicí pro jejich vlastníky, je zapotřebí o ně pečovat i po stránce administrativní. 

Dobrá zpráva je, že všechny výše uvedené činnosti/starosti teď můžete přesunout na mě a užívat si pouze každoročního výnosu a zhodnocení. Pokud tedy chcete aby o vaše pozemky bylo dokonale postaráno a nic Vám neuniklo, vezměte do ruky telefon a zavolejte mi, nebo mi pošlete email. Rád Vám pomůžu…

Nejvíce práce je vždy na začátku a proto je v počátku klíčové důkladně zanalyzovat všechny pozemky a stávající pachtovní smlouvy. Z analýzy vyplynou další nezbytné kroky, co udělat pro docílení správně správně nastaveného portfolia a jeho zhodnocení.

Má práce zahrnuje:

U

podrobná analýza celého portfolia pozemků na základě katastrálních map, zemědělské evidence a územního plánu

i

revize pachtovních smluv

Z

tvorba databáze a mapových podkladů

zajištění protinabídek pachtů od lokálních zemědělců 

vyjednání zajímavějších podmínek pachtu se zemědělci

průběžné činnosti spojené se správou portfolia (pozemkové úpravy, změny územních plánů, nákup, prodej …)

,,Půda byla odedávna zosobněním jistoty a domova. Je to naše národní bohatství a nejcennější zemědělská komodita, které ubývá. Važme si jí a znejme její hodnotu”

Zemědělským pozemkům se věnuji již od studia na vysoké škole.

Rukama mi prošly stovky pachtovních a kupních smluv, zažil jsem nespočetně jednání se zemědělci, představiteli obcí, většími i drobnými investory. Viděl jsem vlastníky zklamané z obchodů s překupníky a rychloobchodníky, kteří slibují bleskový prodej a peníze.

Já v půdě vnímám hodnotu pro obě strany obchodu. Proto, ať už jsem půdu spravoval, prodával, či cíleně nakupoval, vždy jsem postupoval s potřebnou péčí tak, aby měl klient z mé práce skutečný užitek a zároveň aby byl obchod férový pro všechny strany.

Let zkušeností

Hektarů zobchodovaných pozemků

Uzavřených pachtovních smluv

%

Zodpovědnost

RÁD VÁM POMOHU

Chcete získat z prodeje svých pozemků maximum, které si zasloužíte nebo jen máte dotaz týkající se zemědělské půdy? Neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím formuláře nebo na uvedeném telefonním čísle.

+420 732 207 120

Ing. Tomáš Válka

tomas@tomasvalka.cz