Investiční příležitost

Oáza klidu v Pouzdřanech

Rajská zahrada o výměře 1,6 hektaru s vinicí, meruňkovým sadem a zajištěným vodním zdrojem v jednom z nejkrásnějších koutů Jižní Moravy. 

Hledáte vlastní ostrov klidu a soukromí v nádherné přírodě, přitom na dosah civilizace? A co byste řekli na úžasný pozemek s výhledem na největší krásy Jižní Moravy? Nyní máte příležitost k nákupu opravdu výjimečného pozemku, posazeného na kopci nad vesnicí Pouzdřany u Novomlýnských nádrží.

 

 • Lokalita

  Pozemky se nachází v obci Pouzdřany cca 400 m od obce. Lokalita Pouzdřan je známou vinařskou obcí a předmětné pozemky se nachází přímo pod známou přírodní památkou s názvem Pouzdřanská step. K pozemkům vede zpevněná komunikace a disponují třemi vjezdy.

   • KÚ: Pouzdřany
   • Kraj: Jihomoravský
   • Okres: Břeclav
   • Vinařská podoblast: Mikulovská
   • Vinařská obec: Pouzdřany
   • Viniční trať: Kolby
   • Dojezdové vzdálenosti: Hustopeče, Pohořelice – 10 min, Brno – 30 min, Mikulov – 20 min

Předmět prodeje

Svým umístěním kousek za vesnicí a dispozicí pozemek nabízí naprosté soukromí. Díky své rozloze 15.725 m2 poskytne útočiště pro všechny rodinné kratochvíle, od dobrodružného ale bezpečného ráje pro děti, přes pěstování ovoce a zeleniny až po pěstování vína.

Na pozemku totiž najdete dostatek prostoru pro relaxaci, záhony, je zde meruňkový sad i opečovávaný vinohrad ve stáří 10–20 let.

A nyní to nejlepší: díky vydatné studni, která se na pozemku nachází, máte naprostou soběstačnost stran zásobování vodou.

A když je na pozemku voda, vše ostatní lze řešit náhradními způsoby.

Hlavní přednosti nemovitosti

rozloha 15.725 m2

→ vinohrad i meruňkový sad ve velmi dobrém stavu

→ vlastní studna

→ pozemek plně oplocený s dvěma velkými bránami – vjezd až na pozemek i nákladním vozidlem (3 brány)

→ zpevněná cesta až na pozemek

→ možnost vystavět zahradní dům do 16 m2

→ krásná lokalita s nádherným výhledem na Pálavu

 

 

Na pozemku lze postavit zázemí

S ohledem na platný územní plán je na území možná výstavba drobných staveb do 16 m² poskytující úkryt před nepřízní počasí, nebo prostor pro uschování nářadí“ což v kombinaci s letní terasou dává možnost, vystavět si zde vlastní zahradní dům, nebo tiny house.

Voda ze studny zajistí soběstačnost, elektrickou energii už je dnes možné vyrobit například malým ostrovním systémem s FV panely na střeše zahradního domu.

 

Cena pořízení

3 490 000 Kč 

Závěr

Jsem plně připraven se Vám s prodejem této neopakovatelné příležitosti věnovat, neváhejte mě proto kontaktovat.

Zemědělským pozemkům se věnuji od studia na vysoké škole. Rukama mi prošly stovky kupních a pachtovních smluv. V půdě vnímám hodnotu, proto, ať už jsem půdu spravoval, prodával, či  pomáhal investorům cíleně nakupovat, vždy jsem postupoval s potřebnou péčí tak, aby měl klient z mé práce skutečný užitek a zároveň aby byl obchod férový pro všechny strany.

Let zkušeností

Hektarů zobchodovaných pozemků

Uzavřených pachtovních smluv

%

Zodpovědnost

ZAUJALA VÁS TATO INVESTICE?

Pokud Vás zaujala tato investice nebo máte další dotazy? Nechte mi na sebe kontakt a já Vás co nejdříve kontaktuji.

+420 732 207 120

Ing. Tomáš Válka

valka.tomas@kastanka.cz