Služby

investice do zemědělských pozemků

Investujte do zemědělské půdy chytře a se ziskem!

Uvažujete o investici do zemědělské půdy? Pro mnoho investorů šlo o  bezpečnou a výdělečnou investici. Dnes se však na trhu pohybuje řada pozemků, jejichž hodnota neodpovídá požadované ceně a jsou pro investici doslova prodělečnou pastí. Mít obavy o návratnost své investice je v pořádku, investor totiž musí být v první řadě informovaný a opatrný.

Pokud však nechcete věnovat měsíce studiu složitých zákonitostí investic do zemědělské půdy, obraťte se na mě. Velkým zemědělcům, fondům,  i menším investorům pomáhám nacházet vhodnou půdu, která ochrání a postupně zhodnotí jejich peníze. Nechejte si také poradit a ozvěte se na některém z uvedených kontaktů.

Abych pro své klienty správnou investici zajistil, je potřebné na začátku znát jejich preference a zejména částku alokovanou pro uložení do zemědělské půdy. Na základě znalostí, zkušeností a vztahů pak naleznu pozemky vhodné pro investování a zajistím bezproblémový a bezpečný nákup.

Má práce zahrnuje:

osobní nebo telefonická rozprava s klientem s cílem zjistit investiční preference (lokalita, výměra, druhová skladba…) a výši prostředků k investování

U

vyhledání vhodných pozemků pro investici na základě zjištěných preferencí a možností klienta

i

zajištění aktuálních pachtovních smluv

zjištění výnosového potenciálu prostřednictvím analýzy výše pachtovného v lokalitě na základě přímého oslovení lokálních zemědělců

vyjednání lepších podmínek pro nákup zvolených pozemků

Z

příprava kupních smluv pro bezpečný a bezproblémový nákup

realizace nákupu pozemků na nového vlastníka

,,Půda byla odedávna zosobněním jistoty a domova. Je to naše národní bohatství a nejcennější zemědělská komodita, které ubývá. Važme si jí a znejme její hodnotu”

Zemědělským pozemkům se věnuji již od studia na vysoké škole.

Rukama mi prošly stovky pachtovních a kupních smluv, zažil jsem nespočetně jednání se zemědělci, představiteli obcí, většími i drobnými investory. Viděl jsem vlastníky zklamané z obchodů s překupníky a rychloobchodníky, kteří slibují bleskový prodej a peníze.

Já v půdě vnímám hodnotu pro obě strany obchodu. Proto, ať už jsem půdu spravoval, prodával, či cíleně nakupoval, vždy jsem postupoval s potřebnou péčí tak, aby měl klient z mé práce skutečný užitek a zároveň aby byl obchod férový pro všechny strany.

Let zkušeností

Hektarů zobchodovaných pozemků

Uzavřených pachtovních smluv

%

Zodpovědnost

RÁD VÁM POMOHU

Chcete investovat chytře, se ziskem a zvolit ty správné pozemky do svého portfolia? Neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím formuláře nebo na uvedeném telefonním čísle.

+420 732 207 120

Ing. Tomáš Válka

tomas@tomasvalka.cz