Služby
l

směna pozemků se státním pozemkovým úřadem

Taky milujete jednání se státní správou? Ne? A to jste ještě nezažili řešení směny pozemků se Státním pozemkovým úřadem (SPÚ).

Směna pozemků s SPÚ je administrativně, a především časově náročný proces, kterým si musí zájemci o směnu projít. Dá se však zvládnout, když víte jak na to. Zejména v posledních letech se tak na mne obrací velké množství množství klientů s žádostí o pomoc s celým tímto procesem nebo s jeho nejtěžší částí, což je zajištění zemědělských pozemků pro směnu s SPÚ. 

Na základě mnohaleté znalosti trhu s půdou, jednání se stovkami vlastníků pozemků a pestrých zkušeností s přímým výkupem půdy pro zemědělce vím, jak správě vyhledat a oslovit majitele, kteří vlastní pozemek/pozemky, které by SPÚ pro směnu vyhovovaly.

Pokud chcete se směnou pozemků se Státním pozemkovým úřadem pomoci, vezměte do ruky telefon a zavolejte mi, nebo mi pošlete email. Rád Vám pomůžu…

Má práce zahrnuje:

U

konzultace s cílem zorientovat se v procesu směny

přímá komunikace se zástupci SPÚ (na základě plné moci)

zajištění podmínek směny se zástupci SPÚ

i

příprava podkladů a formulářů nezbytných pro směnu

Z

zajištění výkupu/zasmluvnění vhodných pozemků pro směnu dle představ SPÚ

,,Půda byla odedávna zosobněním jistoty a domova. Je to naše národní bohatství a nejcennější zemědělská komodita, které ubývá. Važme si jí a znejme její hodnotu”

Zemědělským pozemkům se věnuji již od studia na vysoké škole.

Rukama mi prošly stovky pachtovních a kupních smluv, zažil jsem nespočetně jednání se zemědělci, představiteli obcí, většími i drobnými investory. Viděl jsem vlastníky zklamané z obchodů s překupníky a rychloobchodníky, kteří slibují bleskový prodej a peníze.

Já v půdě vnímám hodnotu pro obě strany obchodu. Proto, ať už jsem půdu spravoval, prodával, či cíleně nakupoval, vždy jsem postupoval s potřebnou péčí tak, aby měl klient z mé práce skutečný užitek a zároveň aby byl obchod férový pro všechny strany.

Let zkušeností

Hektarů zobchodovaných pozemků

Uzavřených pachtovních smluv

%

Zodpovědnost

RÁD VÁM POMOHU

Chcete získat z prodeje svých pozemků maximum, které si zasloužíte nebo jen máte dotaz týkající se zemědělské půdy? Neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím formuláře nebo na uvedeném telefonním čísle.

+420 732 207 120

Ing. Tomáš Válka

Kaštanova 539/64
620 00 Brno

valka.tomas@kastanka.cz